UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Aż przykro czytać niektóre komentarze:(przecież to kosztowało wiele godzin pracy rolnika dbającego o swoje zwierzęta. .Komuś krzywda się dzieje, a tu wypisywanie bzdur. W czym ludzie ze wsi są gorsi?Ludzie co z Wami???

a....aa

Anuluj