UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Aż przykro czytać niektóre komentarze:(przecież to kosztowało wiele godzin pracy rolnika dbającego o swoje zwierzęta. .Komuś krzywda się dzieje, a tu wypisywanie bzdur. W czym ludzie ze wsi są gorsi?Ludzie co z Wami???
a....aa