UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Aż przykro czytać niektóre komentarze:(przecież to kosztowało wiele godzin pracy rolnika dbającego o swoje zwierzęta. .Komuś krzywda się dzieje, a tu wypisywanie bzdur. W czym ludzie ze wsi są gorsi?Ludzie co z Wami???

a....aa