UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W urzędzie zarabia się tak SZAŁOWO że już urzędników dogania najniższa krajowa, więc zapraszam Pana do pracy do UM :-)
.,.
W urzędzie zarabia się tak SZAŁOWO że już urzędników dogania najniższa krajowa, więc zapraszam Pana do pracy do UM :-)
.,.