Wybrany wątek opinii
Moze od obnizenia pensji w urzedzie zaczniemy. Bo kaski z rzadu nie bedzie z uwagi na inne poglady polityczne rzadzacych. Jak to dobrze ze zyjemy na wysepce wolnej od pis. Jeszcze tylko 4 lata i bedzie dobrze. Chyba ze znowu wygraja to jeszcze 8 ale co to jest do wiecznosci.
Do moderacji
Odpowiedz
11
16
W urzędzie zarabia się tak SZAŁOWO że już urzędników dogania najniższa krajowa, więc zapraszam Pana do pracy do UM :-)
Do moderacji
Odpowiedz
6
6
@.,. - Odpowiedz ile kosztuje utrzymanie roczne UM A nie jak zwykle anonimowo, kto cie trzyma na etacie w UM aaaaa nagroda może jubileuszów ka za wieloletnią pracę 13.Jesteś inteligentny/na zwolnij się załóż firmę nie tyraj za grosze. A nie zapraszasz na budżetowy garnuszek
Do moderacji
Odpowiedz
8
4
@.,. - Dlatego poziom jest bliski zeru a ktos kto ma choc trochę oleju w glowie spiep. .. stamtąd zanim go stlamszą
Do moderacji
Odpowiedz
4
1