Wybrany wątek opinii

grupka przy urnie was wybrała a my reszta mieszkańców cierpimy.
(2019.12.30)
Komuchy stare. I emeryci mo
Wiktor39 (2019.12.30)
To trzeba było iść na wybory i wygrać. Ale woleliście chlać, lenie!
(2019.12.30)
trzeba było głosować a nie teraz płakać
polak pol (2019.12.31)
Powrót do komentarzy