Wybrany wątek opinii
grupka przy urnie was wybrała a my reszta mieszkańców cierpimy.
Do moderacji
Odpowiedz
25
26
Komuchy stare. I emeryci mo
Do moderacji
Odpowiedz
12
2
To trzeba było iść na wybory i wygrać. Ale woleliście chlać, lenie!
Do moderacji
Odpowiedz
11
5
trzeba było głosować a nie teraz płakać
Do moderacji
Odpowiedz
4
0