UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sprawiedliwość zostaw w rękach Boga bo możesz być dużo gorszym człowiekiem kiedyś będziesz miał wypadek nie z twojej winy albo awarii auta lub kontroli trakcji i zobaczysz że karma do Ciebie wróci bo nikt nie jest sędzią żeby kogoś oceniać to świadczy o twojej dojrzałości kanapowcu
Piekarnia