UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Sprawiedliwość zostaw w rękach Boga bo możesz być dużo gorszym człowiekiem kiedyś będziesz miał wypadek nie z twojej winy albo awarii auta lub kontroli trakcji i zobaczysz że karma do Ciebie wróci bo nikt nie jest sędzią żeby kogoś oceniać to świadczy o twojej dojrzałości kanapowcu

Piekarnia