A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
tvn i prawda, obśmiałem się, znowu klawiatura do czyszczenia. .. .tvpis może i jest stronnicze ale jak nadaje tvn i inne lewckie. .. .. to jest dopiero jazda. .
@ulalala - za to twoja TVPiS taka kryształowa - aaa jeszcze Trwam i Republika - no ja się nie obśmiałem i oplułem - nie ma z czego i szkoda sprzętu. Swoją drogą nieźle Wam mózgoczaszki ryrają
ale pisdeuszom Kaczor berety poorał - lepszy od Adolfa i Stalina bo tym to zajęło prawie 9 lat a ten to w 5 zrobił; )szacun Jaro
Hahaha to się obśmialiśmy razem :) większej jazdy i obłudy a wazeliny niż w TVPiS nie uświadczysz a repolonizacja mediów prywatnych ma na celu zamknąc usta ,,jeszcze wolnym'' mediom...zresztą jak wszystkim w tym kraju.
No a co chcialbys wieddiec? Chyba wszystko jest jasne. Chlop studiowal i go wyrzucili w trakcie stanu wojennego. Nad czym tu debatować, takie były sytuacje. Mnie to ta szkoła podchorążych bardziej ciekawi.
Ciekawe czy jest znaczek jarka z tego okresu jak śpi każdego dnia grudnia do południa. Hahahaha
A tyGość przestaniesz wreszcie szczekać na kazdy temat który się pojawi w sieci kundlu piepszony
Masz sraczke zamiast mózgu od tego TVNu
Przetłumacz to tępym elblongom a będziesz mistrzem
Dobrze że się nie zesrales z wrażenia lewacki tępaku