21
19.12.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
tvn i prawda, obśmiałem się, znowu klawiatura do czyszczenia. .. .tvpis może i jest stronnicze ale jak nadaje tvn i inne lewckie. .. .. to jest dopiero jazda. .
ulalala (2019.12.19)
@ulalala - za to twoja TVPiS taka kryształowa - aaa jeszcze Trwam i Republika - no ja się nie obśmiałem i oplułem - nie ma z czego i szkoda sprzętu. Swoją drogą nieźle Wam mózgoczaszki ryrają
romero4 (2019.12.19)
ale pisdeuszom Kaczor berety poorał - lepszy od Adolfa i Stalina bo tym to zajęło prawie 9 lat a ten to w 5 zrobił; )szacun Jaro
romero4 (2019.12.19)

info

4  
  10
Hahaha to się obśmialiśmy razem :) większej jazdy i obłudy a wazeliny niż w TVPiS nie uświadczysz a repolonizacja mediów prywatnych ma na celu zamknąc usta ,,jeszcze wolnym'' mediom...zresztą jak wszystkim w tym kraju.
(2019.12.19)
No a co chcialbys wieddiec? Chyba wszystko jest jasne. Chlop studiowal i go wyrzucili w trakcie stanu wojennego. Nad czym tu debatować, takie były sytuacje. Mnie to ta szkoła podchorążych bardziej ciekawi.
(2019.12.20)
Ciekawe czy jest znaczek jarka z tego okresu jak śpi każdego dnia grudnia do południa. Hahahaha
Art :) (2019.12.20)
A tyGość przestaniesz wreszcie szczekać na kazdy temat który się pojawi w sieci kundlu piepszony
Xccl (2019.12.20)
Masz sraczke zamiast mózgu od tego TVNu
Gość 45 (2019.12.20)
Przetłumacz to tępym elblongom a będziesz mistrzem
Gość 45 (2019.12.20)
Dobrze że się nie zesrales z wrażenia lewacki tępaku
Gość 45 (2019.12.20)