UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ale pisdeuszom Kaczor berety poorał - lepszy od Adolfa i Stalina bo tym to zajęło prawie 9 lat a ten to w 5 zrobił; )szacun Jaro
romero4
ale pisdeuszom Kaczor berety poorał - lepszy od Adolfa i Stalina bo tym to zajęło prawie 9 lat a ten to w 5 zrobił; )szacun Jaro
romero4