UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hahaha to się obśmialiśmy razem :) większej jazdy i obłudy a wazeliny niż w TVPiS nie uświadczysz a repolonizacja mediów prywatnych ma na celu zamknąc usta ,,jeszcze wolnym'' mediom...zresztą jak wszystkim w tym kraju.