UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Hahaha to się obśmialiśmy razem :) większej jazdy i obłudy a wazeliny niż w TVPiS nie uświadczysz a repolonizacja mediów prywatnych ma na celu zamknąc usta ,,jeszcze wolnym'' mediom...zresztą jak wszystkim w tym kraju.


Anuluj