UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Hahaha to się obśmialiśmy razem :) większej jazdy i obłudy a wazeliny niż w TVPiS nie uświadczysz a repolonizacja mediów prywatnych ma na celu zamknąc usta ,,jeszcze wolnym'' mediom...zresztą jak wszystkim w tym kraju.