UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Całą za zgraja z opozycji to banda nieudaczników mający swój elektorat za idiotów - co akurat jest prawdą. Za co oni biorą pieniądze jako posłowie? Na wiecach i manifestacjach prawie nie pękną tak są nadmuchani, a idioci im wierzą i idą na te żenujące demonstracje.


Anuluj