UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Polskie sądy to mieszanina systemu prawnego stworzonego w głowie Stalina z poczuciem całkowitej bezkarności sędziów. Sędzia Tomasz Piechowiak obecnie w Sądzie Okręgowym w wyroku potwierdził nieprawdę co do karalności jednego ze skazanych i włos mu za to z głowy nie spadł, bo przecież żaden Prokurator nie postawi oskarżenia sędziemu, a żaden kolega z kolegium sądu go za to nie skaże. Każda urzędniczka dowolnego urzędu za to samo zostałaby skazana i straciła pracę oraz byłaby relegowana z korpusu służby cywilnej gdyby była w jego zasobie kadrowym. To jest prawo państwa czy państwo z Bożej niełaski paraprawników ?

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj