UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moim zdaniem z tym NKWD ten powyzej ma duzo racji,moge CI przedstawic konkretny przyklad dot wywozki na Syberie.Garbusiarz cyklista

Zbyszek1

Anuluj