UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Moim zdaniem z tym NKWD ten powyzej ma duzo racji,moge CI przedstawic konkretny przyklad dot wywozki na Syberie.Garbusiarz cyklista
Zbyszek1
Moim zdaniem z tym NKWD ten powyzej ma duzo racji,moge CI przedstawic konkretny przyklad dot wywozki na Syberie.Garbusiarz cyklista
Zbyszek1