UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na tych zwołanych kilkuset osób przez szefa KOD w Elblągu.Większośç z nich to pociotki Esbeków,milicjantów sędziów z nadania PRL ,NKWDowców w większości pochodzenia żydowskiego .Oni chcą miec dalej takie układy jak teraz.Ludzie oni chcą was wciągnąc w obronę własnych interesów i układów.Mało macie przykładów jak na waszych plecach do władzy dochodzili i łupy dzielili.Dopiero od 4 lat się to zmienia,że ludzie biedni otrzymują jakieś wsparcie.Polacy nie dajcie się tym cwaniakom z pod znaku gwiazy ,sierpa i młota mamic.Oni nawet polskiego hymnu nie znają tylko z kartek czytają.


Anuluj