UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Akurat wczoraj spotkalem czlowieka z Bialorusi Jest od 4 lat w Polsce i jest z tego b zadowolony. Wyjechal z Bialorusi ze wzgledu na nedzne zarobki. Tak ze nie do konca jest taka prawda jak piszesz.

adcd

Anuluj