UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Akurat wczoraj spotkalem czlowieka z Bialorusi Jest od 4 lat w Polsce i jest z tego b zadowolony. Wyjechal z Bialorusi ze wzgledu na nedzne zarobki. Tak ze nie do konca jest taka prawda jak piszesz.
adcd
Akurat wczoraj spotkalem czlowieka z Bialorusi Jest od 4 lat w Polsce i jest z tego b zadowolony. Wyjechal z Bialorusi ze wzgledu na nedzne zarobki. Tak ze nie do konca jest taka prawda jak piszesz.
adcd