UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ej naprawdę... Niech miasto zburzy te (przepraszam zamieszkujących) szczurze nory bo raz, że psują krajobraz miasta, a dwa, że te baraki urągają godności ludzkiej. Czy naprawdę miasto nie da rady postawić dla tych ludzi jednego budynku zwykłego z niedużymi mieszkaniami, bez luksusów, ale coś bardziej godnego dla ludzi?

StefanK