UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ej naprawdę... Niech miasto zburzy te (przepraszam zamieszkujących) szczurze nory bo raz, że psują krajobraz miasta, a dwa, że te baraki urągają godności ludzkiej. Czy naprawdę miasto nie da rady postawić dla tych ludzi jednego budynku zwykłego z niedużymi mieszkaniami, bez luksusów, ale coś bardziej godnego dla ludzi?
StefanK