Wybrany wątek opinii

Czas zburzyć te baraki, ale wczesniej pobudować nowe obok.
(2019.12.10)
O co jeszcze??? Moze jeszcze miejsca w garażowcu, auto i co tydzień dostawa żywności?
Pracujący (2019.12.10)
@Pracujący - ale jak sie pojedzie do cywilizowanych państw na zachodzie to fajnie jak państwo wspomaga, ale u nas jakby miasto miało coś pomóc to juz darcie, Polak Polakowi polakiem
(2019.12.11)
Ale przecież u nas państwo pomaga np. 500+. Ja musiałem wziąć kredyt na mieszkanie jeżeli oni chcą poprawić warunki mieszkaniowe niech też wezmą kredyt i kupią lepsze proste.
Daniel5465456 (2019.12.11)
Powrót do komentarzy