UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo ciekawy artykuł, fajnie że można tu poczytać o nie tak przecież dawnych historiach które się na ziemi elbląskiej rozgrywały. Widać jak wielu gnuśnych typków to boli, może sami są podbnymi nikczemnikami. Ja doceniam te kilka akapitów prawdy, bo na prawdę nigdy nie jest za późno. Zła historia matką złych decyzji, trzeba mówić prawdę jak najgłośniej.

Kamil123456

Anuluj