Wybrany wątek opinii
Zabierali Moskalom a dawali Polakom czyli sobie. Takie troszkę inne Janosiki
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
No a komu meli dawać właśnie oni byli Polakami, odbierali co swoje, swój żołd i majątek Polaków z rąk bolszewików. Przecież milicjanci, UB-owcy i KBW-owcy wykluczyli się z polskości służąc Moskalom. A wyklęci byli legalnym polskim wojskiem i polskimi służbami, a nie ruskimi.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2