UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No a komu meli dawać właśnie oni byli Polakami, odbierali co swoje, swój żołd i majątek Polaków z rąk bolszewików. Przecież milicjanci, UB-owcy i KBW-owcy wykluczyli się z polskości służąc Moskalom. A wyklęci byli legalnym polskim wojskiem i polskimi służbami, a nie ruskimi.