UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co Ty chrzanisz!!!. U nas jest woda, rzeki,zalew, morze. Góry, spójrz na mapę, są na południu Polski! Wszystko można zrobić tylko jakim kosztem. My nie mamy basenu pod gołym niebem, nie mamy strzeżonych plaż a Ty pieprzysz o stoku zimowym bo jakimś bałwanom zjazdy na nartach się marzą. A może jednak trzeba komuś ten 1.300.000 zł zapłacić za ten złom. Czy ja mam omamy słuchowe? Chyba już wcześniej o tych sportach zimowych słyszałam. A społeczeństwo się wydoi.

Szukajcie prawdy