UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Coraz cieplej, brak basenu otwartego, brak plaż nad - zalewowych, brak kolei nadzalewowej (niestety już ją dożynaja) dla wypoczynku większości, nawet tej starszej grupy czy rodziców z dziećmi. A radni (3700 podpisów pod petycją) głosują czy wyciąg narciarski dla tej grupki zrobić. A bez petycji, wyjścia z rządaniem na ulice nie da się nic zrobić dla pozostałej, większej i jakże wiekowo różnej części elblążan. Ten wyciąg już śmierdzi na odległość. Radni obudźcie swoje szare komórki! Emeryci wychodzą już tylko do sklepu i śmieci wyrzucić. Wszystko za drogie. Na basenie pod chmurką było by miło. Też będziecie staży, niektórym dużo nie brakuje
Szukajcie prawdy