A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czarny z rozowym w sukience ? LGBT- !!
A czarny z rozowym w dlugiej kiecce - Dzwonnik z Notre Dame!!,
A czarny w kiecce z gwizdkiem?-' Prezes Olimpii Elblag!!
A czarny w kiecce bez gwizdka -- Proboszcz goscinnie w Batorowie
A czarny bez kiecki ale ...i tu dajmy , albo puscmy wodze fantazji, szanse naszym internautom, bo mozliwosci a raczej mistyfikacji z ich udzialem jest sporo
Czarny w sukience z gwizdkiem ?- Prezes Olimpi Elblag -' dobre ,
A stogowski do końca roku i zamyka ten bajzel już się nachapal złodziej!!
Lepiej sprzedać tanio deweloperowi niż oddać za 1% czyli za darmo pedofilom w sutannach.
Kolej ma ruszyć chce jeździć do Krynicy przez Tolkmicko
lepiej starą straż oddać za 1 grosik komuś, bo panowie z kamienicy po drugiej stronie ulicy - powiedzą. że maja mało miejsca i zabiorą na rozbudowe- dla siebie.
@czarna zaraza i inni. Christian Boehmer Anfinsen biochemik: 1972 nagroda Nobla w dziedzinie chemii
„Myślę, że tylko idiota może być ateistą. Musimy przyznać, iż istnieje pewna niepojęta moc czy siła posiadająca nieograniczoną zdolność przewidywania i wiedzę, która, po pierwsze, sprawiła, iż cały wszechświat zaistniał. ” Trudno zaprzeczyć
A ten w czarnej sukience i czapce jak żołądź męski to jakiś sponsor strategiczny? Co on tam robi?
Ciekawe jak będą do pożarow jeżdzić w godzinach szczytu przez Łęczycką i Bema?
Krasulski czego tam? Nic nie miał z tym wspólnego.