A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
oj, obawiam się, że pewnie przyda się ten sprzęt :( Matka Ziemia coraz bardziej rozgniewana tym, co tu wyrabiamy nie szanując jej praw :/
Kogo to obchodzi? Co tylko strażacy, policja czy wojsko ma marzenia? Chory kraj.
Moja opinia: kolejna, ,akcja upiększania pisowskich notabli w sosie polityczno-religijnym, ,. .. .. I tak wiemy kto zacz. .. ..
Akcja propagandowa. Tylko dla kogo ? Dla strażaków, nie, bo im się nowy budynek po prostu należał. Kwesta wątpliwej lokalizacji. Akcja typowo polityczna. Zaproszeni ? Niemowa poseł co łupież strzepuje prezesowi w końcu gdzieś się pojawił. Czyżby wicewojewoda zaniemógł ? Prezydentowi po prostu wypadało tam być bo to w sumie służby miejskie ustawowo podległe w przypadku wszelkich kryzysów. Nie mylić z kryzysami politycznymi, bo tylko jeden komendant był mu w 100 % podległy, a obecnie kierownik ZK w UM. Namiestnik władzy na Elbląg obecny young Komendant (już nie młodszy kapitan) też widać ma parcie na wyższe stanowiska bo już cztery gwiazdy na pagonach się świecą. No ale trzeba było się w komitecie Adriana udzielać żeby teraz kamień nowej siedziby wkopywać. Kler też zaznaczył swoją coraz mniej popularną obecność, na uroczystości. Po komentarzach już widać jakie trendy wyborcze będą obowiązywały w przyszłości. Podsumowując wygrali wszyscy. I opozycja bo wzmocnienie służb i perspektywa sprzedaży atrakcyjnej działki przy Bema, i władza centralna bo dodała do listy swoich osiągnięć kolejna inwestycję. A i Czarni. .. też się pokazali. ..