UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
lepiej starą straż oddać za 1 grosik komuś, bo panowie z kamienicy po drugiej stronie ulicy - powiedzą. że maja mało miejsca i zabiorą na rozbudowe- dla siebie.
pb
lepiej starą straż oddać za 1 grosik komuś, bo panowie z kamienicy po drugiej stronie ulicy - powiedzą. że maja mało miejsca i zabiorą na rozbudowe- dla siebie.
pb