UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

lepiej starą straż oddać za 1 grosik komuś, bo panowie z kamienicy po drugiej stronie ulicy - powiedzą. że maja mało miejsca i zabiorą na rozbudowe- dla siebie.

pb

Anuluj