UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czarny z rozowym w sukience ? LGBT- !! A czarny z rozowym w dlugiej kiecce - Dzwonnik z Notre Dame!!, A czarny w kiecce z gwizdkiem?-' Prezes Olimpii Elblag!! A czarny w kiecce bez gwizdka -- Proboszcz goscinnie w Batorowie A czarny bez kiecki ale ...i tu dajmy , albo puscmy wodze fantazji, szanse naszym internautom, bo mozliwosci a raczej mistyfikacji z ich udzialem jest sporo

Dzwonnik Nadkoscielny

Anuluj