Wybrany wątek opinii

a czarny z różowym w sukience?
(2019.11.22)
Pasożyty
Jamaleg (2019.11.22)
Czarny z rozowym w sukience ? LGBT- !! A czarny z rozowym w dlugiej kiecce - Dzwonnik z Notre Dame!!, A czarny w kiecce z gwizdkiem?-' Prezes Olimpii Elblag!! A czarny w kiecce bez gwizdka -- Proboszcz goscinnie w Batorowie A czarny bez kiecki ale ...i tu dajmy , albo puscmy wodze fantazji, szanse naszym internautom, bo mozliwosci a raczej mistyfikacji z ich udzialem jest sporo
Dzwonnik Nadkoscielny (2019.11.23)
Powrót do komentarzy