A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czemu niektórzy mają jasne mundury a niektórzy czarne? Proszę mi to wyjaśnić
Wczoraj Olsztyn również dostał taki sam samochód. W Elblągu jest "oddział chemiczny"- wyposażony w fabrycznie nowe Iveco, w Elblągu jest sekcja nurkowa zarówno w PSP (z nowym Mercedesem) jak i OSP. Warszawa również nie ma drabiny równej najwyższemu budynkowi. .. Powiem więcej - nawet Berlin i Nowy York takiej nie mają.
Spełniają się marzenia deweloperów, taniej działki w centrum miasta cdn
akt erekcyjny stania w korku podczas jazdy do pożaru, wiadmo kto to tak wymyślił, knot za knotem i knotem pogania, ale ludziom to nie przeszkadza ta bylejakość,
ręce precz od dzieci
spelniaja to sie marzenia juz jakiegos dewelopera ktory ma zaklepana dzialke na bema po strazy
Pasożyty
Swoje kompleksy wylewaj w swojÄ… poduchÄ™ ,a nie tu.
O Boże!!! Leonard Krasulski. Nareszcie coś robi.
J**ac wycinanie lasów!!