UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wczoraj Olsztyn również dostał taki sam samochód. W Elblągu jest "oddział chemiczny"- wyposażony w fabrycznie nowe Iveco, w Elblągu jest sekcja nurkowa zarówno w PSP (z nowym Mercedesem) jak i OSP. Warszawa również nie ma drabiny równej najwyższemu budynkowi. .. Powiem więcej - nawet Berlin i Nowy York takiej nie mają.

BorsukBarnaba.

Anuluj