UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wczoraj Olsztyn również dostał taki sam samochód. W Elblągu jest "oddział chemiczny"- wyposażony w fabrycznie nowe Iveco, w Elblągu jest sekcja nurkowa zarówno w PSP (z nowym Mercedesem) jak i OSP. Warszawa również nie ma drabiny równej najwyższemu budynkowi. .. Powiem więcej - nawet Berlin i Nowy York takiej nie mają.
BorsukBarnaba.