A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Biorą pensje to mało, przestańcie a bebnicie że brak kasy. To na te szopki też.
Od rządu? Od kiedy rząd ma własne pieniądze ?
(. .. ) - odsetki od środków zgromadzonych na rachunkach bankowych państwowych jednostek budżetowych lub organów władzy publicznej, o ile odrębne ustawy nie stanowią inaczej;
- odsetki od lokat terminowych ustanowionych ze środków zgromadzonych na centralnym rachunku bieżącym budżetu państwa;
- odsetki od udzielonych z budżetu państwa pożyczek krajowych i zagranicznych;
- grzywny, mandaty i inne kary pieniężne, o ile odrębne ustawy nie stanowią inaczej;
- spadki, zapisy i darowizny w postaci pieniężnej na rzecz Skarbu Państwa;
- dochody ze sprzedaży majątku, rzeczy i praw, niestanowiące przychodów w rozumieniu art. 5 ust. 1 pkt 4 lit. a i b, o ile odrębne ustawy nie stanowią inaczej;
- inne dochody określone w odrębnych ustawach lub umowach międzynarodowych;
- odsetki wykupywane przez nabywców obligacji skarbowych lub nadwyżka wynikająca z różnicy pomiędzy ceną emisyjną a wartością nominalną zbywanych obligacji skarbowych.
Pominąłem tu naturalnie również środki z UE, bo są to też swego rodzaju podatki. "
Prezydent Wróblewski wygląda bardzo niezdrowo. Jest otyły, opuchnięty i czerwony na twarzy. Choroba wieńcowa puka do drzwi. Proszę o siebie zadbać, bo długo tak Pan nie pociągnie.
Etaty dalej wolne w tym Urzędzie- może pokażesz jak się działa bardziej efektywnie i swoją energię przeznaczysz na pomoc innym , a nie na bezmyślne walenie w klawiaturę.
Jak ciężką pracę wykonują "socjalsi" (całkiem nieprzypadkowe skojarzenie ze specjalsami - tymi z jednostek specjalnych wojska) nie dowiecie się pewnie nigdy, wy widzicie tylko +500 na koncie a oni muszą chodzić po patologicznych rodzinach, często spotykać się z chamstwem, wulgarnością i alkoholizmem, musza się uśmiechać i ratować dzieciaki z patologi gdzie najchętniej człowiek zabił by tych, którzy się tymi dziećmi "opiekują" te młode matki które zamiast przewinąć i nakarmić dziecko wolą siedzieć w telefonie albo chlać z konkubentem i robić kolejnego dzieciaka. Dla was wszystkich pracowników socjalnych a zwłaszcza tych pracujących w terenie - wielki szacunek !
Panie Arturze kierowniku Domu dla osób bezdomnych czy rzeczywiście to co Pan mówi idzie w parze z pańskim działaniami ? Czas na zmiany I koniecznie !
Gratulacje Agusiu