Wybrany wątek opinii
Jak patrzę na kg świętujących to śmiem wątpić, że często odrywają cztery litery od stołka
Do moderacji
Odpowiedz
10
10
Etaty dalej wolne w tym Urzędzie- może pokażesz jak się działa bardziej efektywnie i swoją energię przeznaczysz na pomoc innym , a nie na bezmyślne walenie w klawiaturę.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
A Ty ile ważysz? Siedząc przed kompem nie spalasz kalorii, ale d..e masz pewnie chuda, bo żal d.. ściska
Do moderacji
Odpowiedz
0
2