UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Etaty dalej wolne w tym Urzędzie- może pokażesz jak się działa bardziej efektywnie i swoją energię przeznaczysz na pomoc innym , a nie na bezmyślne walenie w klawiaturę.


Anuluj