UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wszystkim pracowniczkom i pracownikom socjalnym z okazji ich święta życzymy spełnienia marzeń. Życzymy Wam, abyście nie musieli protestować, aby wywalczyć od rządu kilkaset złotych więcej w pensji. Dziękujemy Wam za Wasz codzienny wysiłek. Wasza praca budzi w nas podziw i szacunek. Chcemy, aby nikt w budżetówce nie zarabiał mniej, niż 3500 zł.

RobertKoliński