UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie Arturze kierowniku Domu dla osób bezdomnych czy rzeczywiście to co Pan mówi idzie w parze z pańskim działaniami ? Czas na zmiany I koniecznie !

Praktyk

Anuluj