34
09.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie chodź. Nikt na ciebie tam nie czeka. Nic nie dajesz od siebie.
Acides (2019.11.09)
Jeszcze raz ruszycie Geparda/Czestera!!!
KibolOE (2019.11.09)

info

10  
  6
Dyzio masz problem , bo mózgu na wózku inwalidzkim nie posadzisz
Kibic OE (2019.11.09)

info

10  
  0
Sędzia z bialegostoku wydrukował dla garbarni karnego z kapelusza żadnego faulu nie było!!!!!!! żal że w lidze centralnej sędzia gwizdze jedenastkę!!!!!
(2019.11.09)

info

20  
  2
Prałacie kochany utrzymaj ten sklad w przerwie zimowej i gramy o baraże????
ZdzichuMarynarz (2019.11.09)

info

14  
  4
PAPUCIE TO PO POZNAŃSKU SŁABIZNA PIŁKARSKA nie kwalifikacyjna sie do gry na stadionie v. A DUZA SZKODA BRAK OSTREGO, TRENINGU Z CZYJEJ WINY kasiory z takiej gry nie będzie.
kib (2019.11.09)

info

4  
  5
@ Kibic OE - ale z ciebie kondom kondomie buhahahaha
Zorro (2019.11.09)
Gość....Olimpia gra o awans....tylko meczem są ciężkie i wyrównane....przyjdz na stadion to zobaczysz...
sasuad (2019.11.09)
W przerwie zimowej się okaże na co kibice Olimpii mogą liczyć w tą piękną rocznicę klubu.Potrzebny napastnik wiadomo nie od dzìś tylko od wczoraj.Brychlikowi trzeba nie w przerwie zimowej ale już od poniedziałku podziękować.Dac chłopakowi wolne na te 3 ostatnie mecze jesienne żeby spokojnie się spakował do wyjazdu.Za niego narazie niech trener ustawia na szpicy Millera a za nim zamiast Szupryta i Kuczałka bez formy Prytuliaka i Żołądzia.Millerowi dziśiaj jako jednemu z nielicznych chciało się grać.Ostatnio gra Olimpii wygląda jak ten doping na Łuku.Dobrze że schowali się na A 1 chociaż nie będzie wstydu jak z ostatnich przekazów telewizyjnych.Myślę że czas myśleć o wywiadzie i spotkaniu z kibicami Prezesie Guminiak po ostatnim meczu z Elaną.
Stary Wiarus Olimpii (2019.11.09)
Dyzio ty d. .. po Topolwa zawsze będzie z OLIMPIĄ
(2019.11.09)

info

5  
  0