Wybrany wątek opinii

czyli jak zwykle jako ostatni traca bramke zeby nei zaczal grozic awans?
(2019.11.09)
Gość....Olimpia gra o awans....tylko meczem są ciężkie i wyrównane....przyjdz na stadion to zobaczysz...
sasuad (2019.11.09)
Powrót do komentarzy