Wybrany wątek opinii
czyli jak zwykle jako ostatni traca bramke zeby nei zaczal grozic awans?
Do moderacji
Odpowiedz
15
12
Gość....Olimpia gra o awans....tylko meczem są ciężkie i wyrównane....przyjdz na stadion to zobaczysz...
Do moderacji
Odpowiedz
3
1