UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sędzia z bialegostoku wydrukował dla garbarni karnego z kapelusza żadnego faulu nie było!!!!!!! żal że w lidze centralnej sędzia gwizdze jedenastkę!!!!!


Anuluj