UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sędzia z bialegostoku wydrukował dla garbarni karnego z kapelusza żadnego faulu nie było!!!!!!! żal że w lidze centralnej sędzia gwizdze jedenastkę!!!!!
Sędzia z bialegostoku wydrukował dla garbarni karnego z kapelusza żadnego faulu nie było!!!!!!! żal że w lidze centralnej sędzia gwizdze jedenastkę!!!!!