UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gość....Olimpia gra o awans....tylko meczem są ciężkie i wyrównane....przyjdz na stadion to zobaczysz...
sasuad
Gość....Olimpia gra o awans....tylko meczem są ciężkie i wyrównane....przyjdz na stadion to zobaczysz...
sasuad