UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
PAPUCIE TO PO POZNAŃSKU SŁABIZNA PIŁKARSKA nie kwalifikacyjna sie do gry na stadionie v. A DUZA SZKODA BRAK OSTREGO, TRENINGU Z CZYJEJ WINY kasiory z takiej gry nie będzie.
kib
PAPUCIE TO PO POZNAŃSKU SŁABIZNA PIŁKARSKA nie kwalifikacyjna sie do gry na stadionie v. A DUZA SZKODA BRAK OSTREGO, TRENINGU Z CZYJEJ WINY kasiory z takiej gry nie będzie.
kib