UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

PAPUCIE TO PO POZNAŃSKU SŁABIZNA PIŁKARSKA nie kwalifikacyjna sie do gry na stadionie v. A DUZA SZKODA BRAK OSTREGO, TRENINGU Z CZYJEJ WINY kasiory z takiej gry nie będzie.

kib

Anuluj