Wybrany wątek opinii

Jest pięknie,a będzie jeszcze piękniej.Bardzo dużo wysiłku i starań wkłada w tą budowę proboszcz tej cerkwi. To że tam jest gabinet stomatologiczny to świadczy tylko o tym jakim gospodarzem jest ksiądz tej cerkwi. Liczy się każdy grosz na ten cel ????
Katolik (2019.11.09)
@Katolik - no a Jezus to kim byl, kaplanem lekarzem uzdrowicielem i krolem, to czemu bronisz byc dentystą, - ząb cie nie boli?
(2019.11.09)
Powrót do komentarzy