Wybrany wątek opinii
Moja rada: napisz lepiej "Duda to potrafi. .. tylko podpisywać" ewentualnie "Adrian to potrafi. .. tylko podpisywać".
Bo znieważasz urząd prezydenta, a to jest karane z urzędu.
Do moderacji
Odpowiedz
7
5
No zobacz, znieważenie urzędu prezydenta... A Konstytucja mówi, że ponoć wszyscy obywatele są równi. Czyli są jednak równiejsi?
Do moderacji
Odpowiedz
8
0