53
04.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ty czy kierowca?
QbeeQ (2019.11.04)
Hahahaha
QbeeQ (2019.11.04)
Aleś ty głupi.
(2019.11.04)
Dobrze że już nie rządzi peło. .. bo kierowca w wieku 67 to dla nich było ok.
J...N... (2019.11.04)

info

11  
  1
niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze dlaczego tego nie napisały smerfy
(2019.11.04)

info

3  
  2
Jak niewiecie co się stało to po co piszecie, nie śiedżieliście w kabinie. A kierowca jest super.
Piotrek operator (2019.11.04)

info

12  
  0
Tego chcą ci co rozjadą pieniądze
QbeeQ (2019.11.04)
Czas skontrolować stan techniczny samochodów i sprzętu tego właściciela zanim dojdzie do tragedii niedawno MAN do góry kołami dzisiaj dźwig wszystkie służby przymykają oko.
&&& (2019.11.04)

info

2  
  0
Ten dźwig jest wyposażony w 2 osie skrętne sterowane hydrauliką . Przyczyną wypadku było pęknięcie węża tylnej osi skretnej w wyniku czego kierowca stracił panowanie nad osiami i doszło do wypadku .
Kierowca międzynarodowy (2019.11.04)
Chętnie nauczę wpadania dźwigiem do rowu
(2019.11.04)