A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ty czy kierowca?
Hahahaha
Aleś ty głupi.
Dobrze że już nie rządzi peło. .. bo kierowca w wieku 67 to dla nich było ok.
niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze dlaczego tego nie napisały smerfy
Jak niewiecie co się stało to po co piszecie, nie śiedżieliście w kabinie. A kierowca jest super.
Tego chcą ci co rozjadą pieniądze
Czas skontrolować stan techniczny samochodów i sprzętu tego właściciela zanim dojdzie do tragedii niedawno MAN do góry kołami dzisiaj dźwig wszystkie służby przymykają oko.
Ten dźwig jest wyposażony w 2 osie skrętne sterowane hydrauliką . Przyczyną wypadku było pęknięcie węża tylnej osi skretnej w wyniku czego kierowca stracił panowanie nad osiami i doszło do wypadku .
Chętnie nauczę wpadania dźwigiem do rowu