A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
na 2 osiach to pewnie tak samo stabilny w prowadzeniu jak liebherr ltm 1035-0.2 padaka;d
Niedostosowanie prędkości jazdy to stanu techniczno warunków drogowych oraz możliwości starszego pana ot to taki tego finał gratulacje PiS rozdać więcej pieniędzy
Ludzie na wsi mowia ze jechal jak szaleniec i wyprzedzał innych na podwojnej ciągłwej. Przy tym taki hałas robił ze sasiadce kury sie przestały niesc.
a mogl zabic, na szczescie nikomu nic sie nei stalo
Stogoski szkoda szofera.
dzwoncie po wlodka z kraza on tylko pomoze
Ten starszy pan jak to określiłeś lepiej jeździ niż nie jeden młody. Dźwig to specyficzne pojazdy wystarczy złapać pobocza i ląduje w rowie
Nawet jeśli byłaby to wina kierowcy, to cieszysz się z tego wypadku? Jesteś chory.
nie porównuj młodego kierowcy do emeryta z wieloletnim doświadczeniem. .. .co chcesz udowodnic? ze stary jezdzi lepiej, chcesz wywazac otwarte drzwi ? puknij sie w czolo
Ty nie masz pojęcia co piszesz dźwigiem wyprzedzanie to tylko chyba rower. Brak słów co wy tu wypisujecie lub zmyślacie bez pojęcia, dźwig to nie jest pojazd ciężarowy on waży około 30t przy wymiarach/długości Iveco Daily