UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak niewiecie co się stało to po co piszecie, nie śiedżieliście w kabinie. A kierowca jest super.
Piotrek operator
Jak niewiecie co się stało to po co piszecie, nie śiedżieliście w kabinie. A kierowca jest super.
Piotrek operator