UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hahaha powiadam wam wiesniaki emblonskie że bema będzie jednokierunkowa a wiem to od waszych czerwonych panów z ratusza buhahaha . Powodzenia jak będziecie stać w korkach w swoich złomach !!
Miastowy Pan
Hahaha powiadam wam wiesniaki emblonskie że bema będzie jednokierunkowa a wiem to od waszych czerwonych panów z ratusza buhahaha . Powodzenia jak będziecie stać w korkach w swoich złomach !!
Miastowy Pan