UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Hahaha powiadam wam wiesniaki emblonskie że bema będzie jednokierunkowa a wiem to od waszych czerwonych panów z ratusza buhahaha . Powodzenia jak będziecie stać w korkach w swoich złomach !!

Miastowy Pan

Anuluj