UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dokładnie tak...niech spróbują się przebić około 7.45-8.00 - zero możliwości...z nowej siedziby na miasto. Owszem popieram konieczność nowej Strażnicy ale naprawdę zerknijcie na codzienne korki...ni jak ni da się...
StrazakSam