UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dokładnie tak...niech spróbują się przebić około 7.45-8.00 - zero możliwości...z nowej siedziby na miasto. Owszem popieram konieczność nowej Strażnicy ale naprawdę zerknijcie na codzienne korki...ni jak ni da się...

StrazakSam

Anuluj