UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dokładnie tak...niech spróbują się przebić około 7.45-8.00 - zero możliwości...z nowej siedziby na miasto. Owszem popieram konieczność nowej Strażnicy ale naprawdę zerknijcie na codzienne korki...ni jak ni da się...

StrazakSam