UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wygląda na to, że jest szansa na awans, na zaplecze ekstraklasy, ale kto tym się przejmuje ? Wybory najbliższe dopiero w przyszłym roku przecież. Czy nasze miasto jest skazane na podwórkową kulturę i sport ?
Wygląda na to, że jest szansa na awans, na zaplecze ekstraklasy, ale kto tym się przejmuje ? Wybory najbliższe dopiero w przyszłym roku przecież. Czy nasze miasto jest skazane na podwórkową kulturę i sport ?